Adres

İçerenköy Mahallesi, Bostancı Oto Sanayi Sitesi C Blok, Leylak Sk. No:3, 34752

KurumsalKurumsal

Hayatımızda lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşen ve bir çoğumuzun vazgeçilmezi olan otomobiller, cazibelerinin yanında bir o kadar da karmaşık yapıya sahip birer ulaşım araçlarıdır. Karmaşık olan bu mekanik yapının anlaşılabilmesi ve yorumlanabilmesi tam anlamıyla bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde ikinci el araç alırken veya satarken en çok ihtiyaç duyduğumuz şey tam anlamıyla sunulabilecek bir uzman desteğidir.

Bizlerde sektörde farkındalık oluşturup bu ihtiyacı karşılayabilmek için, uzman kadrolarımız, son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarımız ile güvenilir ve profesyonel bir ekspertiz hizmeti sunmak amacıyla, Kumral Oto Ekspertiz olarak bostancı sanayi sitesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Kumral Oto Ekspertiz, ikinci el araç alımında alıcı ve satıcı arasında bir köprü vazifesi gören kontrol ve onay mercidir. İkinci el aracınızı her türlü güvenlik ve performans testinden geçirerek olası hasar ve sorunları raporlayarak sizlere güvenli sürüş imkânı sunmaktadır. Kumral Oto Ekspertiz aracınızı A’ dan Z’ ye kontrol ederek gerekli olan tüm testlerden geçirmektedir. Aracınız motor performans testi, dyno testi, kaporta ve boya testi, süspansiyon testi, yanal kayma ve direksiyon testi, fren testi, diognostik testi ve alt takım kontrol testlerinden geçirilir ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumda sorun raporlanır.

VİZYONUMUZ

Kurumsal yapısıyla gelişen dünya düzeninde sektörde yaşanan tüm yenilik, değişim ve gelişimin takip edeni değil belirleyeni, vagonu değil lokomotifi olarak gerekli AR-GE çalışmalarını yapan; sektöre güven ve profesyonellik veren lider bir kuruluş olmak.

 

MİSYONUMUZ

Kumral Oto Ekspertiz objektif ve profesyonel ekspertiz hizmeti sunan kurumsal bir şirkettir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tarafsızlık, dürüstlük, güvenirlilik, profesyonel bakış açısı, müşteriye değer, çalışanların mutluluğu, yeniliklere açık olma ve alınan kararlarda fikir birliği.

Diğer Sayfalar